Darmowa

dostawa

od 99zł

Infolinia sklepu on-line pon.-pt. 8:00 - 16:00

tel. +48 797 011 715 e-mail: bok@scotfree.eu

Zwroty

Sklep on-line

W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki można odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny. Zwracany towar należy odesłać wraz z kserokopią paragonu oraz wypełnionym formularzem zwrotu na adres:
SCOTFREE SP. Z O.O. SP. K.
Biuro Obsługi Klienta
ul. Myśliborska 21
66-400 Gorzów Wlkp.
Towar nie powinien nosić śladów użytkowania oraz posiadać wszystkie metki.
Zwrot zakupionego towaru w sklepie on-line następuję wyłącznie w sklepie on-line. Nie ma możliwości zwrotów w salonach Scotfree.

Wysyłka zakupionego towaru na kwotę powyżej 200 zł, może odbywać się na nasz koszt. Aby skorzystać w tej opcji należy wybrać jedną z propozycji zwrotu:
- paczkomatem INPOST (trzeba nadać zwrot w wybranym paczkomacie). Należy wtedy na stronie www.szybkiezwroty.pl wybrać z rozwijanej listy nasz sklep Scofree i dalej postępować zgodnie z instrukcją na stronie. Później zostaje generowane potwierdzenie e-mail oraz SMS, w których znajdą się wszystkie dane potrzebne do zwrotu w paczkomacie. Nie trzeba drukować etykiety.
- kurierem. Należy wskazać drogą e-mailową bok@scotfree.eu numer zwracanego zamówienia, adres, pod którym ma się zjawić kurier i numer telefonu do kontaktu. W odpowiedzi na wiadomość zostanie wysłana etykieta, którą trzeba wydrukować we własnym zakresie i przykleić na przesyłkę przed oddaniem jej kurierowi.
Przy zakupie poniżej 200 zł zwrot towaru odbywa się na koszt klienta.

Pobierz formularz zwrotu

Punkty stacjonarne

W ciągu 30 dni kalendarzowych od daty sprzedaży można zwrócić towar w salonie, w którym został zakupiony za okazaniem oryginału dowodu zakupu. Towar nie powinien nosić śladów użytkowania oraz posiadać wszystkie metki. Zwrot realizowany jest tylko i wyłącznie w formie karty podarunkowej MintCloud o wartości zawracanego towaru. Więcej informacji u sprzedawców w salonach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl