Darmowa

dostawa

od 500zł

Infolinia sklepu on-line pon.-pt. 10:00 - 18:00

 

tel. +48 797 011 715 e-mail: bok@scotfree.eu

Zwroty

Sklep on-line

W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki można odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny. Zwracany towar wraz z kserokopią paragonu lub faktury VAT oraz wypełnionym formularzem zwrotu należy odesłać na adres:
SCOTFREE
Biuro Obsługi Klienta
ul. Kobylogórska 21
66-400 Gorzów Wlkp.
lub dostarczyć osobiście do dowolnego salonu Scotfree. Aktualna lista salonów Scotfree znajduje się na stronie www.scotfree.eu/Nasze-salony
Zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania oraz posiadać wszystkie metki.

Pobierz formularz zwrotu

Wysyłka zakupionego towaru na kwotę powyżej 500 zł, może odbywać się na nasz koszt. Aby skorzystać w tej opcji należy wybrać jedną z propozycji zwrotu:
- paczkomatem INPOST (trzeba nadać zwrot w wybranym paczkomacie). Należy wtedy na stronie www.szybkiezwroty.pl wybrać z rozwijanej listy nasz sklep Scofree i dalej postępować zgodnie z instrukcją na stronie. Później zostaje generowane potwierdzenie e-mail oraz SMS, w których znajdą się wszystkie dane potrzebne do zwrotu w paczkomacie. Nie trzeba drukować etykiety.
- kurierem. Należy wskazać drogą e-mailową na bok@scotfree.eu numer zwracanego zamówienia, adres, pod którym ma się zjawić kurier i numer telefonu do kontaktu. W odpowiedzi na wiadomość zostanie wysłana etykieta, którą trzeba wydrukować we własnym zakresie i przykleić na przesyłkę przed oddaniem jej kurierowi. UWAGA! Kurierzy nie są umawiani na termin. Jeżeli nie przebywasz pod wskazanym adresem wybierz opcję zwrotu paczkomatem lub dostarcz przesyłkę do salonu Scotfree.
Przy zakupie poniżej 500 zł zwrot towaru odbywa się na koszt klienta.

W przypadku wymiany należy zastosować procedurę zwrotu oraz złożyć ponowne zamówienie.


Punkty stacjonarne

W ciągu 7 dni kalendarzowych od daty sprzedaży można wymienić towar w salonie, w którym został zakupiony za okazaniem oryginału dowodu zakupu. Towar nie powinien nosić śladów użytkowania oraz posiadać wszystkie metki.  Więcej informacji u sprzedawców w salonach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl